Latvijā atklāts NATO izcilības centrs

0 komentāri

Latvijā atklāts NATO izcilības centrs stratēģiskās komunikācijas jautājumos. Otrdien, 9. septembrī, par tā direktoru plānots iecelt ilggadējo diplomātu Jāni Kārkliņu.

Jaunā NATO izcilības centra stratēģiskās komunikācijas jautājumos mērķis ir sniegt atbalstu un stiprināt alianses stratēģiskās komunikācijas spējas. Tā uzdevums ir izstrādāt priekšlikumus un sniegt viedokli stratēģiskās komunikācijas uzlabošanai un īstenošanai, organizēt pētniecības darbu un pilnveidot apmācību, kā arī sniegt citu nepieciešamo atbalstu saskaņā ar NATO prioritātēm un uzdevumiem šajā nozarē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

J. Kārkliņš iepriekš darbojās Latvijas vēstnieka Francijā amatā, kā arī bija pastāvīgais UNESCO pārstāvis, kā arī pastāvīgais pārstāvis ANO. Šā gada februārī J. Kārkliņš tika iecelts Interneta pārvaldības foruma Konsultatīvās grupas vadītāja amatā.

J. Kārkliņš NATO izcilības centra stratēģiskās komunikācijas jautājumos vadītāja amatam tika izvēlēts konkursa kārtībā.

Lēmums Latvijā izveidot NATO izcilības centru stratēģiskās komunikācijas jautājumos tika pieņemts šā gada janvārī.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas