Latvijā arī turpmāk jārēķinās ar lauku skolu slēgšanu, saka Šadurskis

0 komentāri

Latvijā arī turpmāk ir jārēķinās ar skolu skaita samazināšanu, tā intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Kārlis Šadurskis, kurš nākamajā valdībā varētu ieņemt izglītības un zinātnes ministra amatu.

Viņš sacīja, ka pēc skolu slēgšanas ietaupītie līdzekļi paliks izglītības sistēmā. Taču patlaban Latvijā ir liels mazo skolu skaits, kas ir saistīts ar nelielo iedzīvotāju blīvumu lauku reģionos. Piemēram, pie novadu robežām redzamas pustukšas skolas, un, ja divas tādas atrodas netālu viena no otras, tās iespējams apvienot. Savukārt jāsaglabā būtu izglītības iestādes vecuma posmā no pirmās līdz ceturtajai klasei, lai mazajiem bērniem skolas būtu pēc iespējas tuvāk mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat Šadurskis intervijā 900 sekundes norādīja, – “es noteikti neesmu revolucionārs”, un līdz ar to viņš pauda, ka reformas nav gaidāmas arī izglītības jomā, ja viņš tiks apstiprināts izglītības un zinātnes ministra amatam.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas