Latgales tiesa atzinusi, ka 12. Saeimas vēlēšanas nav notikušas godīgi

0 komentāri

Latgales tiesa atzinusi, ka 12. Saeimas vēlēšanas nav notikušas godīgi, jo par labu Vienotības deputātam Dzintaram Zaķim pirktas balsis. Vienam no nozieguma realizētājiem – Jevgēnijam Brovčenko – tiesa šodien piesprieda 100 piespiedu darba stundas.

Šī ir viena no vairākām balsu piekrišanas lietām, kurās figurē Latgales vēlēšanu apgabala kandidējušā Vienotības politiķa Zaķa vārds.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bezdarbnieks Brovčenko tiesā atzina, ka par 10 eiro uzpircis trīs vēlētājus, kuriem nauda arī samaksāta. Sākotnēji prokurors prasīja 180 stundu piespiedu darbu, tomēr, ņemot vērā atzīšanos, tiesa sodu mīkstināja.

Brovčenko gan neatklāj, kurš viņam lūdzis balsis uzpirkt. Jāatgādina, ka iztiesāšana turpinās lietā, kur uz apsūdzēto sola sēž arī Zaķa draugs un biznesa kompanjons Andris Kozulis.

Pats Zaķis jebkādu saistību ar balsu pirkšanu līdz šim noliedzis un turpina aktīvi darboties politikā, Vienotības rindās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas