Latgalē cilvēki netic, ka var ietekmēt vēlēšanu rezultātus

0 komentāri

”Tur jau viss ir izlemts, kā būs tā būs, no mums jau vairāk nekas nav atkarīgs. Tīri palagi, garšīgas pusdienas – tā ir mana politika, tas man tuvāk pie sirds,” par to, ka ar savu balsi nav iespējams ietekmēt politiskos procesus Latvijā, pārliecināta rēzekniete Inese.

Tiesa gan, neilgi pirms vēlēšanām Latgalē biežāk manīti augsti viesi no Rīgas, kas, iespējams, dažus mēnešus pirms Saeimas vēlēšanām cenšas pārliecināt šī reģiona iedzīvotājus balsot par viņu partijām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rēzeknē sastaptie jaunieši žurnālistiem atzina, ka neseko līdzi notikumiem politikā, jo tas neesot interesanti un viņiem esot citas svarīgākas nodarbes, savukārt izvēli priekšā pateikšot gados vecākie tuvinieki. Vairāk, ko par gaidāmajām vēlēšanām domā paši latgalieši, uzziniet LNT Ziņu dienesta sagatavotajā sižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas