Kučinskis: Ir pamats uzskatīt, ka jaunā valdība iegūs Saeimas atbalstu

0 komentāri

Pēc pēdējiem paziņojumiem ir pamats uzskatīt, ka jaunā valdība gūs Saeimas atbalstu, tā intervijā raidījumā 900 sekundes paziņojis premjera amata kandidāts Māris Kučinskis.

Jau ziņots, ka partija Vienotība savus ministra amata kandidātus ir nosaukusi, tāpat arī ir uzrakstīts valdības deklarācijas projekts un veikti visi būtiskākie priekšdarbi valdības apstiprināšanā.

Vienotības virzītie ministri ir šādi – ekonomikas ministra amatam ir izvirzīts Arvils Ašeradens, izglītības un zinātnes ministra amatam – Kārlis Šadurskis, bet labklājības ministra krēslam – Jānis Reirs.

Savukārt, vaicāts par pielaidi valsts noslēpumam, kas iepriekš ir bijis jautājums, kas kavējis dažu ministru darbu, Kučinskis pauda, ka pagaidām viņam tādas neesot, jo iepriekš tā nav bijusi nepieciešama. Viņš gan pauda, ka neesot “nekādu indikāciju”, ka kāds no ministriem varētu nesaņemt pielaidi valsts noslēpumam.

Kučinskis: Es nevienam neesmu parādā un nebaidos pateikt ”nē”

Video

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas