Kučinskim jāuzlabo runas prasmes – domā vairāk nekā puse iedzīvotāju

0 komentāri

Lielākā daļa (56%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā piekrīt nesen izskanējušajiem Valodas policijas ieteikumiem, ka Mārim Kučinskim jāuzlabo atbilžu sniegšanas stratēģija – liecina TNS veiktā aptauja.

Tikmēr piektā daļa iedzīvotāju domā, ka Ministru prezidentam savā komunikācijā nekas nav jāmaina, bet ceturtajai daļai aptaujāto nav viedokļa, cik labi valdības vadītājs spēj runāt un teikto argumentēt.

Projekta Valodas policija eksperti Ministru prezidentam Mārim Kučinskim iesaka uzlabot runas kultūru un spēju sniegt informāciju saprotamā veidā.

Valodas policija kritizē Māra Kučinska runas stilu, kas līdzinās Straujumas prasmēm

Saskaņā ar Valodas policijas vērtējumu no visiem līdzšinējiem Latvijas premjerministriem vispārliecinošākais ir Ivars Godmanis, taču daudz pie sava runas stila būtu jāpiedomā Mārim Kučinskim un Laimdotai Straujumai, pauda A. Veckalne.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas