Kučinski samulsinājis tas, ka Vienotībai uz ministru amatiem ir vairāki kandidāti

0 komentāri

Premjera amata kandidātu Māri Kučinski samulsinājis, ka Vienotībai ir vairāki kandidāti uz ministru posteņiem.

Kučinskis pirms Vienotības valdes lēmuma vēl atturas vērtēt nosauktos cilvēkus.

“Mani mulsina tas, ka viņiem ir vairāki. Es jau gandrīz biju izbijies, ka man būs jāvērtē. Es gribētu atturēties no komentāriem līdz brīdim, kad Vienotība valdē pieņem izšķirošo lēmumu. Pēc tā grafika, kā mēs vienojāmies ceturtdien, kandidātiem jau bija jābūt izvirzītiem, un šodien bija plānots pārrunāt darbus. Bet pagaidīsim,” viņš saka.

Kučinskis pirmdien atkārtoja, ka Saeimas balsojums par viņa veidoto valdību notiks nākamnedēļ, 11. februārī. Pirms tam partneriem vēl jāpabeidz sarunas par valdības deklarāciju un koalīcijas līgumu.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas