Kučinska valdības pirmā darba diena! Vai jau ir paveikti pirmie darbi?

0 komentāri

Šodien ir pirmā diena amatā jaunajam premjeram Mārim Kučinskim un viņa vadītās valdības ministriem. Amatpersonu darba kārtība liecina, ka daudzi jau šodien ķērušies pie pirmajiem darbiem.

Jaunais premjers Māris Kučinskis šodien iecerējis iepazīties ar iepriekšējās valdības atstātajiem dokumentiem, tikties ar Drošības policijas pārstāvjiem, kā arī ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr jaunais satiksmes ministrs Uldis Augulis sasaucis darba sanāksmi ar ministrijas iestāžu un kapitālsabiedrību vadītājiem.

Tāpat jaunais Ministru prezidents aicinājis visus savas valdības ministrus strādāt kā vienotai komandai un atmest savstarpējos kašķus. To akcentējis arī Valsts prezidents videouzrunā no slimnīcas, kur viņš turpina ārstēšanos, prezidents norādīja uz jaunajai valdībai svarīgāko.

Jau šīs nedēļas nogalē gaidāma jaunā premjera pirmā ārvalstu vizīte. Tā būs uz Briseli, kur Eiropas Savienības amatpersonas runās par šobrīd aktuālo, arī bēgļu jautājumu.

Bučas, ziedi un rokasspiedieni – skaties, kā jauno premjeru sveica pēc ievēlēšanas

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas