Kučinska augstākais sasniegums – bērnu laukuma izveide Liepājā, kritizē Bondars

2 komentāri

Saeimas sēdē, kurā tiek lemts par Māra Kučinska valdības apstiprināšanu, asu un skarbu viedokli pauda Latvijas Reģionālās apvienības deputāts Mārtiņš Bondars.

“Vienīgais priekšlikums, ko šajā Saeimā ir iesniedzis Kučinskis, – lai tiktu izveidots bērnu laukums Liepājā zaļajā birzī. Tas nav premjera cienīgs priekšlikums. Premjera cienīgi priekšlikumi šīs Saeimas laikā nav bijuši,” kritizēja Bondars, aicinot nebalsot par Kučinska vadītu valdību.

Tajā pašā laikā opozicionārs Bondars atgādināja, ka Māris Kučinskis vadīja Tautas partijas frakciju ”treknajos gados” – pēc Bondara teiktā, Kučinskis rūpējās, lai tiek pieņemti visi lēmumi, kas tika pieņemti Aigara Kalvīša valdības laikā.

Tāpat Bondars atgādināja, ka Kučinskis bija no tiem deputātiem, kas balsoja “pret” kratīšanu Šlesera dzīvoklī. Līdz ar to viņš pauda, ka “Kučinskis savējos neaizmirst, bet pārējai Latvijai iesaku pagaidīt līdz 2018. gadam, jo Latvijā nekādas pārmaiņas nav gaidāmas”.

2 komentāri

TOP komentāri

 • mamma
  0

  mamma

  Bondar, Tu esi nožēlojams!

  11.02.2016 16:50

 • Arnolds Pētersons
  0

  Arnolds Pētersons

  Vai tā ir Hruščova ēna,kura ar kurpi dauzija pa tribīni.

  11.02.2016 14:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas