Krievijas vēstnieks Latvijā: Ja nebūtu Uzvaras dienas, nebūtu nekādas neatkarīgas Latvijas

9 komentāri

Ja Krievija nebūtu uzvarējusi karā nacistisko Vāciju, tad tagad nebūtu nekādas neatkarīgas Latvijas vai neatkarīgas Eiropas Savienības. ”Tad būtu tādas valstis kā Ostlande un tā tālāk. Aizmirsāt? Mēs jums to atgādināsim!” žurnālistiem pavēstīja Krievijas vēstnieks Latvijā Aleksandrs Vešņakovs.

”Uzvaras diena ir svēta miljoniem cilvēku visā pasaulē. Tā ir diena pār absolūto ļaunumu, nacistisko Vāciju. Uzvaras diena, kas bija iespējama, apvienojot spēkus pret Hitleru,” pauda A. Vešņakovs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Neviens nekad neatņems Krievijai un koalīcijai, kas cīnījās pret Hitleru, uzvaru pret nacistisko Vāciju. Ja kāds to darīs, tad tas tiks pakļauts mūsu informatīvajam uzbrukumam, jo mēs nespēsim paciest šāda veida provokācijas. Tā nav vienkārši vēstures pārrakstīšana, tā ir provokācija,” pauda A. Vešņakovs.

Komentējot to, ka Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš ir pieņēmis lēmumu Ukrainas krīzes kontekstā neapmeklēt Maskavas rīkotās 9. maija svinības, A. Vešņakovs sacīja: ”Kā jūs justos, ja jūs mani uzaicinātu ciemos, bet es atteiktos ierasties. Vai jūs tas neskumdinātu? Tāpat jūtamies arī mēs.”

Skaties video!

(Video ir krievu valodā.)

9 komentāri

TOP komentāri

 • Jānis Iv.
  0

  Jānis Iv.

  tevis vešņakov arī te nebūtu, ja amerikāņi toreiz neizvilktu krievus īstajā brīdī (tad cīņas krievijā tiešām tik ātri nebeigtos) un žēl ka pastulbie Ruzvelts un Čerčils neveicinātu krievu armijas maksimāli ātru virzīšanos un līdz ar to visas Austrumeirpoas pakļaušanu savai varai; tie 2 muļķi nebija tālredzīgi attiecībās ar Staļinu un krieviju vispār ja abi būtu vēl tagad dzīvi nez vai atšķirtu impēristu putinu šodien no staļina 2. P kara laikā
  Nav notikusi Nirnbergas prāva Nr. 2. ir tikai vācija dabūjusi pēc nopelniem, bet kas to pašu izdarīs ar mūsdienu "ļaunuma impēriju" un tās vēstnieku, kurš liekas ir ļoti līdzīgs vienam krievu laiku propagandas filmai par vaču okupācijas laiku čehu zemē tās nosaukums bija ja nemaldos "smerķ nazivajetsja Engelchen" un tas pilnībā atbilst šī sūtņa fizionomijai un vēl vairāk darbībai...

  18.02.2015 21:21

 • anri
  0

  anri

  Latvija nekad nebus plaukstosa valsts,tur dzivo velns kas nemaksa nodoklus in apzog our tik kur roads izdeviba,tie pas I traki krievi as in is fine exam,tikai take radam citas sejas,tak exam Europa,dirst gribas.

  11.02.2015 18:35

 • anri
  0

  anri

  Ta ir vesture ,nez kadel krievu laikos ta bij normal a paradiba,bet tagad milisi nju viss mainijas.smiekligi main as dzives in laiki

  11.02.2015 18:19

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas