Krievijas aktivitāšu dēļ NATO klātbūtne Latvijai ir ļoti svarīga, apstiprina Straujuma

1 komentārs

Krievijas spēku demonstrācija pie Latvijas un Baltijas valstu robežas notiek izteiktāk, nekā iepriekš tika plānots, tādēļ NATO militāro spēku klātbūtne Latvijai ir ļoti svarīga, raidījumā 900 sekundes atzina Ministru prezidenta Laimdota Straujuma.

“Nav nekādu bažu, ka mums te varētu būt kādi kara draudi. Bet spēku demonstrācija no Krievijas notiek, notika brīvdienās un daudz, daudz biežāk nekā mēs varētu gaidīt. Līdz ar to mums ir svarīgi, lai te būtu ilgstoša NATO spēku klātbūtne,” sacīja premjerministre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs zinām arī Putina kunga runas. Pilnīgi nopietni Aizsardzības ministrija un valdība tiek informēta par situāciju, un te ir jāņem vērā to, ko ministrs [aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis – red.] teica, – mums ir nepieciešama NATO spēku klātbūtne,” viņa akcentēja.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • janis
    0

    janis

    lai tikai pameigjina, shoreiz, piechakaret! sakaitinas krieva laci, tas iedos shiem sanaa, notisies, un mes tad dabos vel no krieva pa riktigo. nu "ka vienmer"!... bljaaviens, ticibas man nav... seera smaka!

    10.12.2014 15:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas