Kozlovskis stāsta par procedūru, kā Latvija grasās uzņemt bēgļus

0 komentāri

Latvija ne tikai uzņems patvēruma meklētājus, bet plāno arī izstrādāt vēlamos bēgļu uzņemšanas kritērijus, šodien paziņojis iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Ar šo uzdevumu nodarbošoties darba grupa, kas strādās ar bēgļu jautājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Spēja iekļauties darba tirgū un integrēties, kā arī tas, ka konkrētais bēglis nerada apdraudējumu valsts drošībai – aptuveni šādi varētu būt kritēriji, skaidro iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis. Latvija savas vēlmes pēc tam nosūtīšot Itālijai un Grieķijai, no kurām plānots bēgļus uzņemt, un centīsies ar šīm valstīm vienoties par labāko risinājumu.

No Itālijas un Grieķijas Latvija uzņems 200 bēgļus. Vēl 50 patvēruma meklētājus Latvija uzņems no nometnēm, kas atrodas ārpus Eiropas Savienības. Uz šīm nometnēm braukšot Latvijas pārstāvji un izvēlēšoties, kuriem patvēruma meklētājiem piedāvāt doties uz mūsu valsti. Ar viņiem nometnēs notikšot intervijas, stāstīja R. Kozlovskis.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas