Ko bijusī premjere Straujuma domā par Kučinska spēju pārstāvēt Latvijas intereses bēgļu jautājumā?

0 komentāri

Jaunais valdības vadītājs Māris Kučinskis veiksmīgi spēs aizstāvēt Latvijas pozīciju Eiropā, tostarp arī par bēgļu jautājumu – šādu viedokli pauda bijusī Ministru prezidente Laimdota Straujuma intervijā raidījumā 900 sekundes.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, – publiski izskanējušās aplēses liecina, ka Eiropas Savienībā šogad varētu ierasties vēl apmēram miljons bēgļu. Latvijas nostāja šobrīd ir, ka mūsu valsts vairāk bēgļu, kā iepriekš nolemts, nevarēs uzņemt. Premjerministrs Māris Kučinskis uzskata, ka Latvijai drīzāk vajadzētu novirzīt līdzekļus, lai mazinātu bēgļu plūsmu uz Eiropu, nekā uzņemt patvēruma meklētājus savā valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kučinskim ir ideja bēgļu jautājumā! 60% sabiedrības tā patīk!

Jaunas aptaujas dati rāda – lielākā daļa (60%) Latvijas iedzīvotāju  piekrīt šim Māra Kučinska piedāvājumam. Tikmēr ceturtā daļa (26%) nepiekrīt idejai, ka mūsu valstij finanšu līdzekļus drīzāk vajadzētu novirzīt bēgļu plūsmas uz Eiropu samazināšanai, nevis patvēruma meklētāju uzņemšanai pašu valstī. Interesanti, ka 14% iedzīvotāju nav konkrētas nostājas šajā jautājumā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas