KNAB darbā ir tieša vai netieša politiskā ietekme, atzīst Valsts kanceleja

0 komentāri

Biežā vadītāju maiņa Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB) liecina par to, ka biroja darbā ir tieša vai netieša politiskā ietekme, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Valsts kancelejas direktore Elita Dreimane.

Viņa atzina, ka par politisko ietekmi liecina arī tas, ka notiek bieži mēģinājumi kaut ko mainīt KNAB darbā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“KNAB ir viena no tām iestādēm, kur 12 gadu laikā ir bijuši astoņi vadītāji. Tas liek donmāt, ka ir tieša vai netieša politiska iejaukšanās,” sacīja E. Dreimane. Viņa nekomentēja KNAB pašreizējā priekšnieka Jaroslava Streļčenoka apgalvojumu, ka viņu ietekmēt grib partijas Vienotība.

Ceturtdien eksperti un valsts pārvaldes un tiesībsargājošo iestāžu amatpersonas, kā arī ārvalstu eksperti vērtēs Valsts kancelejas un Iekšlietu ministrijas vadīto darba grupu izstrādātos priekšlikumus par to, kas jāmaina KNAB darbā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas