KNAB atgādina partijām, kā likumīgi reklamēties

0 komentāri

Atbilstoši Priekšvēlēšanu aģitācijas likumā noteiktajam, līgumus par priekšvēlēšanu aģitācijas  materiālu izvietošanu aģitācijas veicējam politiskajiem spēkiem jāslēdz tieši un nepastarpināti tikai ar reklāmas pakalpojumu sniedzēju, neizmantojot starpniecības pakalpojumus, atgādina Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB).

Likumā noteiktais priekšvēlēšanu aģitācijas izdevumu ierobežojuma apmērs, kuru pārkāpjot KNAB priekšniekam jāpieņem lēmums par turpmāko aģitācijas apturēšanu, trešajām personām ir 4 800 eiro – reklāmas izvietošanai, pasta pakalpojumiem un labdarības pasākumu finansēšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt politiskajām partijām un to apvienībām reklāmas izvietošanai un labdarības pasākumu finansēšanai maksimālā pieļaujamā summa ir 423 tūkstoši eiro.

KNAB apkopotā informācija liecina, ka līdz šim politiskās partijas un ar tām nesaistītās personas nav veikušas priekšvēlēšanu aģitāciju par summu, kas pārsniedz likumā noteikto pieļaujamo priekšvēlēšanu izdevumu apmēru.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas