KNAB aicina iedzīvotājus kļūt par priekšvēlēšanu aģitācijas monitoringa līdzdalībnieku

0 komentāri

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) aicina ikvienu iedzīvotāju kļūt par tiesiskas valsts veidotāju un kļūt par brīvprātīgo priekšvēlēšanu aģitācijas monitoringa līdzdalībnieku.

Šim mērķim KNAB  ieviesta elektroniskā pasta adrese (brivpratigais@knab.gov.lv), kur aicināts pieteikties ikviens brīvprātīgais, kas vēlas sekot līdzi partiju Saeimas priekšvēlēšanu aģitācijas periodam, lai nodrošinātu partiju finanšu atklātību un likumību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ikviens interesents ir aicināts sniegt informāciju par konstatētajiem gadījumiem, kad manīti priekšvēlēšanu aģitācijas noteikumu pārkāpumi, tādējādi esot par aktīvu Saeimas priekšvēlēšanu aģitācijas monitoringa līdzdalībnieku. Jāatzīmē, ka šāda iespēja iedzīvotājiem tieši līdzdarboties ar KNAB tiek sniegta otro reizi, pirmo reizi ar iedzīvotāju palīdzību tika monitorēts šī gada Eiropas parlamenta priekšvēlēšanu laiks.

Priekšvēlēšanu aģitācijas periods pirms Saeimas vēlēšanām ilgst no 7. jūnija līdz 4.oktobrim. Administratīvo resursu izmantošana priekšvēlēšanu aģitācijas veikšanai šajā periodā ir aizliegta. Lai varētu pilnvērtīgi uzraudzīt šī ierobežojuma ievērošanu pirms gaidāmajām vēlēšanām, KNAB aicina iedzīvotā

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas