Kalniete noliedz, ka gatavojas “ielikt” Āboltiņai ar jaunas partijas veidošanu

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

“Es uzskatu, ka jauna partija ir jādibina cilvēkiem, kas ir manu bērnu paaudze. Es jau esmu vecmāmiņa, pietiek. Un arī Latvijas politikā esmu vecmāmiņa,” tā komentējot jaunas partijas dibināšanas iespējas telekanālam LNT atzina politiķe Sandra Kalniete.

Savukārt, vaicāta par partijas Vienotība šķelšanos, eiroparlamentāriete sacīja: “Tur nav, ko komentēt. Tas acīmredzot ir baumu virpulis, kas ir nonācis līdz Āboltiņas kundzei, un viņa to ir atkārtojusi. Tam nav nekāda pamata.”

Sandras Kalniete tagad ir paziņojusi par izstāšanos no valdošās partijas Vienotība valdes. Tās priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa pieļāva, ka īstais iemesls Kalnietes vēlmei pamest partijas valdi varētu būt iespējama jauna politiskā spēka veidošana. Āboltiņa pieļāva iespēju, ka Kalnietei varētu pievienoties arī deputāte Ilze Viņķele, kā arī Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis Egils Levits, kurš vasaras sākumā neveiksmīgi kandidēja uz Valsts prezidenta amatu.

Pati Kalniene partijas valdes pamešanu skaidro ar nespēju ierasties no Briseles uz partijas valdes sēdēm, jo tieši tajā laikā – pirmdienu vakaros –  notiekot Eiropas Parlamenta Ārlietu komisijas sēdes, savukārt Āboltiņa šos iemeslus nodēvēja par “pievilktiem aiz matiem”.

Tikmēr Kalniete kategoriski LNT ziņām kategoriski noliedza, ka vēlētos veidot jaunu partiju.

Video:

0 komentāri

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas