Kaimiņš par koalīcijas veidošanu: Vienotība mums nav pat piezvanījusi

0 komentāri

”Valdošā partija “Vienotība” pat nav uzrunājusi mūs, pat nav devusi nevienu signālu, pat nav piezvanījusi,” komentējot koalīcijas veidošanas procesu, norādīja jaunpienācējs politikā Artuss Kaimiņš, kurš pārstāv Latvijas Reģionu partiju.

Otrdien, 14. oktobrī, prezidents Andris Bērziņš tikās ar politiskajiem spēkiem, kuri parlamentā ieguvuši vismazāk mandātu. Vispirms A. Bērziņam bija saruna ar Latvijas Reģionu apvienību, kuru Saeimā pārstāvēs astoņi deputāti, tostarp jaunpienācējs lielajā politikā – aktieris Artuss jeb Arturs Kaimiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī Reģionu apvienības līderis Mārtiņš Bondars pauda neapmierinātību, kā tiek veidota jaunā koalīcija. Viņš sacīja, ka vispirms tiek runāts par “krēsliem”, bet tikai pēc tam – par darāmajiem darbiem.

Reģionu apvienībai 12. Saeimā jāsamierinās ar darbu opozīcijā, tāpat kā Ingunas Sudrabas vadītajai partijai “No sirds Latvijai”, ar kuru prezidents jau noslēdza politiskās konsultācijas.

Pēc tikšanās ar Valsts prezidentu “No sirds Latvijai” līdere Inguna Sudraba sacīja, ka šī bijusi pirmā iespēja Andri Bērziņu iepazīstināt ar partijas pamatnostādnēm. I. Sudraba atkārtoti norādīja, ka no viņas partijas ievēlētie septiņi deputāti gatavi strādāt konstruktīvā opozīcijā, kuras līdz šim Saeimā esot pietrūcis. Viņasprāt, tas var arī palīdzēt stiprināt parlamenta lomu, kas esot viena no I. Sudrabas partijas prioritātēm.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas