Kaimiņa kandidatūra izvirzīta darbam Cilvēktiesību komisijā, Bondara – Nacionālās drošības komisijā

0 komentāri

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) Saeimas deputāta Artura Kaimiņa kandidatūru izvirzījusi darbam Saeimas Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā un Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijā. Deputāta Mārtiņa Bondara kandidatūra izvirzīta Nacionālās drošības komisijas un Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas locekļa amatam.

Par partiju izvirzīto kandidātu ievēlēšanu attiecīgajās parlamenta komisijās vēl būs jālemj Saeimai.

Darbam Juridiskajā komisijā izvirzīta Inga Bite, Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā Bite un Dainis Liepiņš, Valsts pārvaldes un pašvaldību komisijā Nellija Kleinberga, tāpat LRA Saeimas frakcija viņu virza darbam Eiropas lietu komisijā.

Jāņa Ruka kandidatūra izvirzīta strādāšanai kā politiskā spēka pārstāvim Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā un Ilgtspējīgas attīstības komisijā. Juri Viļumu partija virza darbam Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā un Pieprasījumu komisijā, Liepiņu arī Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijā un Mārtiņu Šicu Sociālo un darba lietu komisijā un Publisko izdevumu un revīzijas komisijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas