Atskats dažus gadus senā pagātnē: Repšes muiža Madonā un viesnīca Rēzeknē

0 komentāri

Lai arī partijas “Latvijas attīstībai” lokomotīve Einārs Repše pašlaik īpaši neizceļas ar iespaidīgu nekustamo īpašumu apjomu, kādreiz viņa kāre iegādāties zemes platības un būves izpelnījās sabiedrības neapmierinātību, rubrikā “Netīrās veļas baļļa” vēsta raidījums “Bez Tabu”.

Pašlaik gan “Latvijas attīstībai” un tās līderim pienākas īpašumu jomā nabadzīgākās partijas un politiķa gods.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taču pirms dažiem gadiem vērienīgāko E. Repšes pirkumu sarakstā ir, piemēram, nepabeigta māja Ikšķilē, Daugavas krastā, 150 hektāru liels zemes gabals Vecslabadā pie Krievijas robežas, desmit hektāru zemes Limbažu pagastā, muiža netālu no Madonas un citi.

Iespējams, vislielāko sabiedrības uzmanību tolaik piesaistīja toreizējā Ministru prezidenta E. Repšes pirkums Rēzeknes pusē. Proti, par 37 tūkstošiem latu viņš iegādājās īpašumu pie Rāznas ezera, kur atrodas pamesta viesnīca. Medijos izskanēja ziņas, ka nama arhitekts Andris Vītols, veidojot šo projektu, plāno atteikties no durvīm, jo tās kaitinot toreizējo valstsvīru. Līdzīgu apsvērumu dēļ tika plānots atteikties arī no elektriskajiem ventilatoriem.

Raidījums ”Bez Tabu” 12. Saeimas vēlēšanu gaidās aizsācis rubriku ”Netīrās veļas baļļa”, kurā vērtēs deputātu kandidātus un politiskās partijas!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas