Valsts iestāžu apetīte uz tēriņiem prezidentūrai aug ēdot

0 komentāri

Uz jautājumu, kā tiek tērēta prezidentūrai paredzētā nauda, atbilde vēl nav atrasta, bet viens ir skaidrs, valsts iestāžu apetīte aug ēdot.

Strauji tuvojas Latvijas prezidentūra Eiropas Savienībā. Valsts kontrole brīdina, ka izmantojot šo aizsegu, daudzas  ministrijas mēģinās nelietderīgi tērēt naudu. Satraukumu par ierēdņu vēlmi nelietderīgi tērēt Eiropas prezdientūrai paredzēto naudu pauž arī Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc Bērziņa lūguma, vizītē uz prezidenta kanceleju devusies Valsts kontroliere Elita Krūmiņa. Sarunu temats bija gana smags – kā kontrolēt Latvijas valsts iestādes, kas jau naski sākušas tērēt prezdientūrai paredzēto naudu, turklāt visai apšaubāmos veidos.

Valsts kontrole secina jau pērn atklājusi gadījumus, kad līdzekļi izmantoti ne tiem mērķiem, kam paredzēti. Kopumā apšaubāmiem tēriņiem pērn izdoti 300 000 eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas