Kā noritējis darbs vēlēšanu iecirkņu pirmajā darba dienā?

0 komentāri

Vēlēšanu iecirkņi visā Latvijā šodien bija atvērti no 17:00 līdz 20:00. Tikko to durvis slēgtas, bet kā noritējis darbs pirmajā dienā vienā no iecirkņiem – Rīgas 16. vēlēšanu iecirknī? To zina stāstīt LNT Ziņu korespondents Ivo Jurkāns.

Rīt vēlēšanu iecirkņi būs atvērti no 08:00 līdz 11:00.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā 12.Saeimas vēlēšanām izveidoti 1052 vēlēšanu iecirkņi, no kuriem 953 atrodas Latvijā, bet 99 strādās 42 ārvalstīs.

Mēnesi pirms vēlēšanām balsstiesības bija vairāk nekā pusotram miljonam Latvijas pilsoņu. Atbilstoši tam vēlēšanām izgatavots pusotrs miljons vēlēšanu aplokšņu un vēlēšanu zīmju komplektu.

Vēl pirms vēlēšanām balsi glabāšanā varēs nodot 61 vēlēšanu iecirknī Latvijā. Uzrādot īpašu vēlētāja apliecību, tiesības piedalīties vēlēšanās būs arī 27 520 vēlētājiem, kuru vienīgais personu apliecinošais dokuments ir ID karte. Ārzemēs dzīvojošie Latvijas pilsoņi šoreiz kūtrāk izmantojuši iespēju balsot pa pastu – šādai iespējai saņemti vien 425 pieteikumi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas