Kā Kalniete, tā Auziņš abi piekrīt kandidēt Valsts prezidenta amatam

0 komentāri

Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete un Latvijas Universitātes (LU) rektors Mārics Auziņš apliecinājuši, ka abi piekristu kandidēt Valsts prezidenta amatam.

S. Kalniete pauda, ka iepriekš, 2006. gadā, kad viņai tika piedāvāta kandidatūra augstajam amatam, viņa jutās mazāk gatava ieņemt augsto posteni, taču tagad, pēc desmit gadiem, uzkrājot pieredzi gan iekšpolitiski, gan ārpolitiski, viņa esot gatava kandidēt.

Tāpat arī M. Auziņš pauda, ka ir gatavs pieņemt šo izaicinājumu. “Latvijai ir pietrūcis līdera, kurš būtu gatavs mēģināt definēt Valsts attīstības vīziju lielās detaļās, atkāpjoties no lieliem notikumiem – politikā, ekonomikā utt.,” sacīja LU rekotrs.

M. Auziņš pauda, ka šim amatam esot aicināts kandidēt no pozīcijas partijas, turklāt tā nav vis kāda domubiedru grupa, bet gan partijas viedoklis.

Skaties video!

Latvijas pašreizējais Valsts prezidents Andris Bērziņš 10. aprīlī paziņoja, ka nekandidēs nākamajam prezidentūras termiņam.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas