Jauno Valsts prezidentu vēlēs 3. jūnijā

0 komentāri

Šodien, 18. maijā, Saeimas Prezidijs nolēmis sasaukt Saeimas ārkārtas sēdi, kas notiks šā gada 3. jūnijā pulksten 10.00. Darba kārtībā paredzētas Valsts prezidenta vēlēšanas.

Kā Skaties.lv norādīja Saeimas preses dienests, tad tikai pēc 24. maija būs zināmi oficiālie prezidenta amata kandidāti, kad beigsies prezidenta amata kandidātu pieteikumu iesniegšanas termiņš. Oficiāli pieteikt prezidenta amata kandidātus varēs no 19. maija, un procedūra paredz, ka kandidāta izvirzīšanai pietiek ar vienu Saeimas deputāta iesniegumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā zināms, pašlaik izskanējuši virkne personāliju, kas minēti kā iespējamie prezidenta amata kandidāti. Viņu vidū Zaļo un Zemnieku savienība kā prezidenta amata kandidātu ir izvirzījusi pašreizējo Aizsardzības ministru Raimondu Vējoni. Savukārt Visu Latvijai un TB/LNNK kā savu prezidenta kandidātu ir izvirzījusi Eiropas Cilvēktiesību tiesas tiesnesi Egilu Levitu.

Partija Saskaņa kā savu kandidātu ir izvirzījusi pašreizējo Saeimas deputātu Sergeju Dolgopolovu. No Reģionu apvienības partijas kā prezidenta amata kandidāts ir izvirzīts Saeimas deputāts Mārtiņš Bondars. Tāpat izskanējis arī Latvijas Universitātes rektora Māra Auziņa vārds. Par iespējamo kandidēšanu izteikusies ar Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas