Jauniešu Saeima kaļ plānus par jauniešu partiju

0 komentāri

Tautas kalpu vietas Saeimas sēžu zālē šodien ieņēma citi deputāti – kopā sanāca jau piektā Jauniešu Saeima. Dažiem šī sēde bija pirmā, citi jau atkārtoti ievēlēti šajā jauniešu organizācijā. Jauniešu Saeimas būtība ir dot jaunajai paaudzei iespēju ielūkoties parlamenta darbā un virzīt savas idejas. Ikgadējie aktīvisti jau kaļ plānus par savu – jauniešu – partiju.

Jauniešu Saeimā viss ir pa īstam. Jākandidē vēlēšanās, jātop ievēlētam, jāpiedalās sēdēs un jāvirza savi priekšlikumi. Šogad uz piekto sasaukumu kandidēja 135 jaunieši – katrs no viņiem piedāvāja savu ideju valsts attīstībai un Saeimā ievēlēti publiskajā balsojumā lielāko atbalstu guvušie 100 jaunieši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunieši vienā dienā izbauda apmēram mēnesi ilgu Saeimas deputātu darbu. Diena sākas ar sēdi, ko vada Saeimas priekšsēdētāja. Notiek balsojums par priekšlikumiem, un deputātiem ir iespēja izteikties.

Pēcāk norit darbs komisijās, kur sagatavotās deklarācijas tiek nodotas 12.Saeimas deputātiem.

Dalībnieki vairākkārt kandidē Jauniešu Saeimas vēlēšanās, slavējot te gūto pieredzi.

Šis Saeimas sasaukums savus priekšlikumus virza četrās jomās – patriotisma veicināšana, jauniešu nodarbinātība, veselīgs dzīvesveids un iesaistīšanās Eiropas savienības aktivitātēs.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas