Jaunās valdības apstiprināšanu kavē Vienotības vilcināšanās, norāda Mūrniece

0 komentāri

Jaunās valdības apstiprināšanu un darba uzsākšanu pagaidām kavē Vienotības vēlmes attiecībā uz ministru pozīcijām, tā intervijā 900 sekundēm atzina Saeimas spīkere Ināra Mūrniece.

Jaunā valdība varētu tikt nosaukta 11. februārī, tā apliecinājis premjera kandidāts Māris Kučinskis. Uz jautājumu, vai tas nebūtu iespējams ātrāk, Mūrniece norāda, ka šobrīd ir zināma vilcināšanās no Vienotības puses ministru nosaukšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat Saeimas spīkere, kura Raimonda Vējoņa atlabšanas laikā pilda prezidenta pienākumus, norāda, ka notiek intensīva saziņa ar prezidenta kanceleju un ar prezidentu viņa tiekoties bieži.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas