Jaunākās aptaujas dati: vai Belēvičs ir gana labs veselības ministra amatam?

0 komentāri

Krīze veselības nozarē daudziem likusi aizdomāties par veselības ministra Gunta Belēviča atbilstību amatam. Bijusī Ministru prezidente Laimdota Straujuma uzskata, ka viņam būtu jāatkāpjas no amata, ja līdz jūlijam netiks izstrādāts jaunais veselības finansēšanas modelis. Vai šādam solim piekrīt arī sabiedrība?

Lielākā daļa (62%) TNS aptaujāto uzskata, ka Belēvičam būtu jāatkāpjas, ja solītajā netiks izstrādāts konkrēts rīcības plāns. Tomēr katrs piektais šādam kardinālam solim nepiekrīt, bet 16% aptaujāto nav par to viedokļa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Straujuma: ja līdz jūlijam neizstrādās reformas veselības nozarē, Belēvičam jāatkāpjas

Intervijā LNT 900 sekundēm bijusī premjere pauda neizpratni, kāpēc Belēvičs netiekas ar veselības nozari, kā arī nesniedz konkrētus plānus un termiņus. ”Var protams Belēvičs nostāties kopā ar protestētājiem pret valdību, bet labāk 1. maijā būtu nācis klajā ar konkrētu plānu,” teic Straujuma.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas