Jau otro mēnesi pēc kārtas populārākā partija Latvijā ir ZZS

0 komentāri

Otro mēnesi pēc kārtas populārākā ir premjera Māra Kučinska pārstāvētā Zaļo un zemnieku savienība, liecina jaunākā Latvijas faktu veiktā aptauja.

Lai gan salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi atbalsts nedaudz samazinājies, martā par ZZS savu balsi joprojām būtu gatava atdot vairāk nekā piektā daļa respondentu. Otrajā vietā, tāpat kā pirms mēneša, ierindojas ilgstošs reitingu līderis – opozīcijas partija Saskaņa, par kuru balsotu 17,9% vēlētāju. Arī šai partijai atbalsts martā samazinājies.

Par nacionālo apvienību martā balsotu deviņi procenti vēlētāju, līdz ar to atbalsts ir saglabājies gandrīz iepriekšējā mēneša līmenī. Savukārt atbalsts Vienotībai vēl nedaudz sarucis – par šo partiju balsotu 5,5% respondentu.

Pārējie parlamentā pārstāvētie politiskie spēki – opozīcijas partijas Latvijas Reģionu apvienība un No sirds Latvijai – nepārvarētu piecu procentu barjeru, lai iekļūtu Saeimā. Vēl piektā daļa vēlētāju nezina vai nav izlēmuši, par ko balsotu, bet teju 15% vēlēšanās nepiedalītos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas