Ja Saeimas vēlēšanas notiku šodien, cik tālu tiktu Sudraba?

0 komentāri

Ja Saeimas vēlēšanas notiktu šobrīd, No sirds Latvijai nespētu pārvarēt 5% barjeru, liecina sabiedriskās domas aptaujas.

Martā par politisko spēku bija gatavi balsot tikai 2,3% vēlētāju. No sirds Latvijai, salīdzinot ar citām Saeimā ievēlētajām partijām, šobrīd bauda zemāko sabiedrības atbalstu.

Pirms diviem gadiem dibinot partiju, bijušas lielas cerības, taču jau vēlēšanu laikā politiskais spēks saskāries ar “netīru pretdarbību” – tā norāda paši partijas pārstāvji. Viņuprāt, arī tagad Saeimā nekas nenotiekot ātri un viegli – septiņu opozicionāru viedoklis tiekot ignorēts.

Jau ziņots, – Saeimas opozīcijas partija No sirds Latvijai sestdien, 14. maijā, pulcējās kopsapulcē. No sirds Latvijai biedrus uz kopsapulci sagaidīja partijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba, kura kā vienīgā kandidāte tika pārvēlēta amatā.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas