Intrigas Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanā turpinās. Parlamentārā komisija negaidīti atceļ sēdi

0 komentāri

Intrigas Zolitūdes traģēdijas parlamentārajā izmeklēšanā sit arvien augstāku vilni. Pirmdien parlamentārā izmeklēšanas komisija bija plānojusi lemt par savu galaziņojumu, taču komisijas sēde pēkšņi ir atcelta. Šodien pēcpusdienā komisijas vadītājs Ringolds Balodis gatavojas sniegt plašāku paziņojumu sabiedrībai.

Šobrīd sākusies cīņa par to, kuru amatpersonu vārdi jāiekļauj ziņojumā, nosaucot tās par līdzatbildīgām lielveikala sabrukšanā, un vai tas vispār ir jādara. Komisijas sekretārs, Vienotības deputāts Ints Dālderis šobrīd rosina galaziņojumā vispār neminēt nevienu atbildīgo cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Galaziņojuma projektā bez personām, kuru vidū kā viens no vainīgajiem nosaukts arī bijušais premjers Valdis Dombrovskis, pašlaik ir minētas arī vairākas atbildīgās institūcijas.

Komisija, piemēram, secinājusi, ka Valsts būvinspekcijas likvidācija būtiski samazināja būvniecības uzraudzību. Par to solidāra atbildība jāuzņemas 9. Saeimai un tās apstiprinātajai valdībai, bet jo īpaši Ekonomikas ministrijai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas