Infografika: viss, kas tev jāzina par mūsu “jauno-veco” valdību

1 komentārs

“Tie paši vēži, tikai…” – aptuveni šāda kritika ir veltīta jaunajai valdībai, kas ar premjeru Māri Kučinski priekšgalā pagājušajā nedēļā ir apstiprināta Saeimā.

Ziņu aģentūra LETA ir sagatavojusi infografiku, kurā katrs no jaunās valdības politiķiem apskatīts mazliet citādākā gaismā – akcents ir likts uz viņu privāto dzīvi, iegūtās izglītības specialitāti, iepriekšējo darba vietu, parādsaistībām, utml..

Jāpiebilst, ka salīdzinājumā par iepriekšējās valdības personālijām, klāt ir nākuši vienīgi premjers Māris Kučinskis un ekonomikas ministrs Arvils Ašaradens.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jurģis
    0

    Jurģis

    Daļa no piedāvātās informācijas neko neizsaka par politiķa darba spējām t.sk. laulības esamība/neesamība, bērnu skaits, transportlīdzekļu skaits un iepriekšējā dzīvesvieta, ņemot vērā, ka šobrīd visi dzīvo Rīgā/Pierīgā. Vēlētos, lai kopumā poltikā būtu mazāks uzsvars uz personīgo dzīvi un vairāk uz paveiktajiem darbiem un zināšanām.

    15.02.2016 21:24

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas