Ikstens: Latvija neko nedara, lai pretotos Krievijas propagandai

0 komentāri

Politologs Jānis Ikstens pauda neizpratni, ko Latvijas valsts drošības iestādes un citas atbildīgās institūcijas ir darījušas, lai pretdarbotos masīvajai Krievijas propagandai.

Kā norādīja Ikstens, ir skaidrs, ka Latvijas specdienesti nav salīdzināmi kapacitātes ziņā ar Krievijas dienestiem, tomēr viņš neizjūt, ka Latvija censtos pretoties Krievijas propagandai un visa Latvijas pretdarbība, viņaprāt, ir neorganizēta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš izteica bažas, ka valstij bīstama kļūst situācija, kad tās iedzīvotāji skaļi sāk apspriest, kur doties uzbrukuma gadījumā. Valsts uzdevums šajā gadījumā būtu stiprināt valsts iedzīvotāju drošības sajūtu, mērķtiecīgi darbojoties pret naidīgu informāciju.

Viņš arī norādīja, ka tā sauktie melnie saraksti ir neefektīvi. “Ja pretējās puses mērķis ir sēt šaubas, tad Latvijai būtu svarīgi mērķtiecīgi pretdarboties,” norādīja Jānis Ikstens.

Viņš arī uzdeva retorisku jautājumu – vai Latvija pazīst savu sabiedrību, lai uz to mērķtiecīgi iedarbotos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas