Iedzīvotāji par prezidentu labprāt redzētu Bondaru, Sudrabu vai Bērziņu

15 komentāri

Salīdzinoši visbiežāk (15%) Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem norāda, ka vēlētos Latvijas Valsts prezidenta amatā redzēt Mārtiņu Bondaru.

Vēl desmitā daļa iedzīvotāju norādījuši, ka Latvijas Valsts prezidenta amatā vēlētos redzēt Ingunu Sudrabu (12%), savukārt 11% – tagadējo Valsts prezidentu Andri Bērziņu. Šiem politiķiem vien nedaudz atpaliek eirokomisārs Andris Piebalgs, kuru augstajā amatā gribētu redzēt 9% aptaujāto iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl 7% iedzīvotāju Latvijas Valsts prezidenta amatā vēlētos redzēt Egilu Levitu un Sandru Kalnieti.

Salīdzinoši retāk iedzīvotāji norādījuši, ka prezidenta krēslā vēlētos redzēt Nilu Ušakovu (3%), Aivaru Lembergu (3%) un Vairu Vīķi-Freibergu (2%).
1% iedzīvotāju Latvijas Valsts prezidenta amatā vēlētos redzēt Solvitu Āboltiņu, Edgaru Kramiņu, Māri Riekstiņu, Laimdotu Straujumu.

Pa 2% iedzīvotāju norādījuši, ka valsts pārstāvošās amatpersonas krēslā vēlētos redzēt kādu citu kandidātu.

Ceturtajai daļai (25%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

15 komentāri

TOP komentāri

 • omīte
  +6

  omīte

  kauns skatīties un klausīties uz tiem mūsu slavenajiem pensionāriem.Nu pietiek.Jānāk jaunākiem cilvēkiem ar labām svešvalodas zināšanām,te domāju arī dažus ministrus.Mūsu slavenie pensionāri varētu būt varbūt labi padomnieki dažos jautājumos,pieredze taču kaut kāda ir.

  04.03.2015 15:20

 • zvaigžņu vilks
  +6

  zvaigžņu vilks

  nu par to pirmo trijnieku - vai tiešām cilvēkiem joprojām nav smadzeņu vai arī solītie banāni joprojām ir kārdinošaki par realitāti ? :/

  04.03.2015 12:40

 • ese
  +3

  ese

  kam vini ir prasijusi. simts gudrajiem

  04.03.2015 17:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas