Iedzīvotāji atkārtoti amatos vēlētos redzēt Rinkēviču, Vilku un Dūklavu

1 komentārs

Iedzīvotāju aptaujā par to, kuri ministri no esošās valdības sabiedrības vērtējumā ir tik labi strādājuši, ka viņi varētu darbu turpināt arī nākamajā Ministru kabinetā, līderis ir pašreizējais ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, kuru atbalsta 22% aptaujāto.

Finanšu ministram Andrim Vilkam atbalstu snieguši 18% aptaujāto iedzīvotāju, bet zemkopības ministram Jānim Dūklavam – 17%.

Tālāk aiz šā trijnieka seko iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis (14%), kultūras ministre Dace Melbārde (12%) un aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (11%).

Salīdzinoši zemāku vērtējumu guvis ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis (10%) un satiksmes ministrs Anrijs Matīss (10%).

Viszemāk novērtēts tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš (7%) , izglītības ministre Ina Druviete (4%) un labklājības ministrs Uldis Augulis (4%).

Pēdējā vietā ir vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Romāns Naudiņš (3%).

Liela daļa aptaujāto – 31% – valdībā nevēlētos redzēt nevienu no pašreizējās valdības ministriem, bet 13% iedzīvotāju nav skaidra viedokļa šajā jautājumā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dita
    0

    Dita

    Ja tā patiešām būtu iedzīvotāju aptauja, tad šie atsaldētie deģenerāti un pretvalstiskie darboņi būtu minēti ar pretēju vērtējumu!!!!!!! Kārtējie izdomājumi un meli!!!

    21.10.2014 14:43

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas