Iedzīvotāji atkārtoti amatā gribētu redzēt Kozlovski, Bergmani un Rinkēviču

1 komentārs

Atkārtoti amatā iedzīvotāji vēlētos redzēt iekšlietu ministru Rihardu Kozlovski, aizsardzības ministru Raimondu Bergmani, ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu, kā arī ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču.

Nākamie, bet tomēr zemāk vērtētie, salīdzinājumā ar iepriekš nosauktajiem ir zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, kultūras ministre Dace Melbārde un veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aptaujātie amatā nevēlas atkārtoti redzēt izglītības ministri Mārīti Seili, tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču, vides ministru Kasparu Gerhardu, kā arī finanšu ministru Jāni Reiru.

Katrs piektais respondents ir norādījis, ka darbs nākamajā valdībā nebūtu jāturpina NEVIENAM no esošajiem ministriem.

Jau ziņojām – pēc tam, kad tiks atrasts premjerministra amata kandidāts, būs jāsāk domāt arī par valdības sastāvu. Ļoti iespējams, ka valdības vadītājs būs Vienotības pārstāvis.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Homērs Simpsons
    0

    Homērs Simpsons

    Kas tie par iedzivotajiem ? Beglisi ?

    09.03.2016 17:17

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas