Gods Kalpot Rīgai gatavojas vēlēšanām un cer iekļūt Saeimā

0 komentāri

Lielus Rīgas pašvaldības uzņēmumus vienu pēc otra satricinājuši skandāli, taču Rīgas vicemēra Andra Amerika vadītais politiskais spēks Gods Kalpot Rīgai sevi par to nešausta un grasās startēt Saeimas vēlēšanās.

Sestdien, 3. oktobrī, sanākušajā partijas kongresā skanēja uzslavas un dziesmas. Varēja saklausīt arī ambiciozus mērķus attiecībā uz nākamajām pašvaldību un arī Saeimas vēlēšanām. Tajās Amerika partija, visticamāk, startēs kopā ar savu dzīvesbiedru Rīgas domē – partiju Saskaņa.

Ameriks partiju dibināja 2012. gadā. Sākotnēji tajā bija vien 20 cilvēki, lielākoties, izčākstējušās LPP/LC biedri, bet tagad skaits mērāms ap pieciem simtiem. Partija pārņēmusi Rīgas pašvaldību, un tās iestādes. Daudzi no zināmākajiem pašvaldības funkcionāriem iekārtojušies tieši GKR rindās. Tikmēr vismaz daļā sabiedrības partija asociējas ar korupciju, nelikumību piesegšanu un nemitīgajiem skandāliem, kas pāršalc kā Rīgas Satiksmi, tā Rīgas Namu pārvaldnieku, un citas naudīgas pašvaldības institūcijas.

Foto:

Plašāk skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas