FOTO: Gaismas pilī tiekas ES valstu augstākās amatpersonas

0 komentāri

Šajās dienās Rīgā notiek viens no svarīgākajiem Latvijas prezidentūras ES ārpolitiskajiem augsta līmeņa pasākumiem – Austrumu partnerības samits. Sanāksmē piedalās 28 ES dalībvalstu un sešu Austrumu partnerības partnervalstu augstākās amatpersonas, kā arī ES institūciju politiskā vadība, tostarp Eiropadomes priekšsēdētājs Donalds Tusks un Eiropas Komisijas priekšsēdētājs Žans Klods Junkers.

Austrumu partnerības samits nav pret kādu vai kaut ko, šodien pirms samita medijiem pauda Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Straujuma informēja, ka šodien ar Eiropas Savienības un Austrumu partnerības kolēģiem tiks pārrunāti sasniegtie rezultāti un diskutēts par turpmākajiem uzdevumiem. Tāpat tiks runāts par ekonomiskajām attiecībām, mobilitāti. Premjerministre pauda cerību, ka tiks panāktas vienošanās arī par konkrētiem jautājumiem, kas saistīti ar mobilitāti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas