FOTO: Bērziņu Austrijā uzņem ar krāšņu parādi

0 komentāri

Valsts prezidents Andris Bērziņš šodien oficiālā vizītē devies uz Austriju, kur viņam paredzēta divpusēja tikšanās ar Austrijas prezidentu Heincu Fišeru. Kā liecina prezidenta darba kārtība, Bērziņš vizītes pirmajā dienā tiksies ar Fišeru, kā arī piedalīsies kopīgajā preses konferencē. Pēc tās viņam paredzēta dalība Fišera rīkotajās oficiālajās pusdienās, kā arī tikšanās ar Austrijas federālo kancleru Verneru Fejmanu un Vīnes pilsētas mēru Mihaelu Heuplu.

Tāpat abu valstu prezidentiem paredzēta dalība, kā arī uzrunas Latvijas-Austrijas biznesa forumā, pēc kuras Bērziņam paredzēta tikšanās ar Austrijas latviešu kopienu Latvijas vēstniecībā Austrijā. Savukārt dienas noslēgumā abi prezidenti apmeklēs koncertu – Gustava Mālera simfonija Nr. 2c-Moll.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vizītes otrajā dienā, 9. aprīlī, prezidentam paredzēts Austrijas dzelzceļa uzņēmuma ÖBB apmeklējums un tikšanās ar Austrijas Dzelzceļa valdes priekšsēdētāju Kristianu Kernu, pēc kura Bērziņam plānotas intervijas Austrijas medijiem. Vizītes noslēgumā Bērziņš piedalīsies darba pusdienās ar Austrijas ārpolitikas un Apvienoto Nāciju biedrības prezidentu, Austrijas Tautas partijas biedru Volfgangu Šuselu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas