FOTO: Bērziņu Austrijā uzņem ar krāšņu parādi

0 komentāri

Valsts prezidents Andris Bērziņš šodien oficiālā vizītē devies uz Austriju, kur viņam paredzēta divpusēja tikšanās ar Austrijas prezidentu Heincu Fišeru. Kā liecina prezidenta darba kārtība, Bērziņš vizītes pirmajā dienā tiksies ar Fišeru, kā arī piedalīsies kopīgajā preses konferencē. Pēc tās viņam paredzēta dalība Fišera rīkotajās oficiālajās pusdienās, kā arī tikšanās ar Austrijas federālo kancleru Verneru Fejmanu un Vīnes pilsētas mēru Mihaelu Heuplu.

Tāpat abu valstu prezidentiem paredzēta dalība, kā arī uzrunas Latvijas-Austrijas biznesa forumā, pēc kuras Bērziņam paredzēta tikšanās ar Austrijas latviešu kopienu Latvijas vēstniecībā Austrijā. Savukārt dienas noslēgumā abi prezidenti apmeklēs koncertu – Gustava Mālera simfonija Nr. 2c-Moll.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vizītes otrajā dienā, 9. aprīlī, prezidentam paredzēts Austrijas dzelzceļa uzņēmuma ÖBB apmeklējums un tikšanās ar Austrijas Dzelzceļa valdes priekšsēdētāju Kristianu Kernu, pēc kura Bērziņam plānotas intervijas Austrijas medijiem. Vizītes noslēgumā Bērziņš piedalīsies darba pusdienās ar Austrijas ārpolitikas un Apvienoto Nāciju biedrības prezidentu, Austrijas Tautas partijas biedru Volfgangu Šuselu.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas