Eksperts: DP vadītāja aiziešana rada nepatīkamu iespaidu par Latvijas politisko virtuvi

1 komentārs

Ilggadējā Drošības policijas priekšnieka Jāņa Reinika nomaiņa īsi pirms Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē mūsu valsti nenostādīs neērtā situācijā, šodien uzsvēra Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

”Es neesmu neko tādu dzirdējusi, es divas dienas biju Briselē tagad. Es tikos ar visiem Eiropas Savienības vadītājiem, komisāriem, Barrozu un van Rompeja kungu, bija divpusēja tikšanās ar van Rompeja kungu. Nebija, nebija pilnīgi nekādu mājienu par to,” tā Laimdota Straujuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Reiniks par savu aiziešanu no amata un došanos izdienas pensijā paziņoja vakar vakarā. Par galveno iemeslu Drošības policijas priekšnieks minēja veselības stāvokli, to plašāk nekomentējot. Valdības vadītāja arī norādīja, ka viņai Reinika lēmums bijis zināms jau vairākus mēnešus, Straujuma kategoriski noliedza minējumus, ka tas būtu saistīts ar balsu pirkšanas skandālu vēlēšanās vai kompromisiem valdības veidošanas sarunās. Pretējās domās ir eksperti.

LU asociētais profesors, politologs Ojārs Skudra
Mazliet dīvains, lai neteiktu vairāk ir tas brīdis, kad viņš ir nolēmis, pēkšņi atklājis, ka viņam pienākas izdienas pensija un ka viņš varētu atstāt amatu. Nemaz nerunājot par to, ka, protams, tas rada zināmas bažas vai aizdomas arī no mūsu partneru puses Eiropas Savienībā.

Ojārs Skudra norāda, ka notikušais rada nepatīkamu iespaidu par Latvijas politisko virtuvi. Jauno Drošības policijas vadītāja kandidatūru iekšlietu ministrs sola nosaukt pirmdien un jau nākamajā nedēļā viņš varētu tikt apstiprināts valdībā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • juris
    0

    juris

    Toties ir cerība, ka vairs nenotiks kremlisko spēku lobēšana

    26.10.2014 10:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas