Ekskluzīvi: pirmā intervija ar prezidenta Vējoņa dēlu

3 komentāri

Raimonds Vējonis savā inaugurācijas dienā nāca nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa kopā ar sievu un abiem dēliem. Līdz ar to šodiena bija pirmā diena kā prezidenta dēlam Ivo Vējonim.

Pa ceļam uz Brīvības pieminekli viņu uzrunāja TV3 Ziņas. Īsajā sarunā viņš atzina, ka tikai tagad sāk aprast ar domu, ka tēvs ir prezidents. Tāpat Ivo Vējonis sacīja, ka iniciatīva nolikt ziedus pie Brīvības pieminekļa prezidenta inaugurācijas dienā nākusi no ģimenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Prezidentu vaigā skatīt pie pieminekļa pārsvarā bija sanākuši vien tūristi, kurus piesaistīja orķestra skaņas. Tā nu pirmos apsveikumus no tautas Vējonis saņēma… no itāliešiem!

Pēc tam, apsolījis ratiņkrēslā sēdošajai tūristei, ka padarīs Rīgu invalīdiem draudzīgāku un nofotografējies ar Dziesmu svētku dalībniekiem, prezidents devās tālāk nolikt ziedus Brāļu kapos.

Inaugurācijas balli jaunais prezidents nolēma nerīkot, taču protokols svinīgu pasākumu prasa, tāpēc tā vietā bija izvēlēts pieticīgāks formāts – šampanieša glāze turpat Melngalvju namā. Uz to ieradās kā esošie, tā bijušie politiķi, uzņēmēji, garīdznieki un citas sabiedrībā ietekmīgas personas.

Skaties video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Silva
  +2

  Silva

  Skaista, jauka ģimene! Ir pārliecība, jaunais Prezidents būs īsts ģimenes patrons! Lai veicas!

  09.07.2015 07:23

 • haralds elceris
  +1

  haralds elceris

  посмотрим, сказал слепой! ex banks†erim konformkomunis†am biedram Bērziņa kungam skaidrs, ka kabinās, bet tas jau nu vēl nav eXtrā panākums.

  10.07.2015 07:34

 • Avenājs
  0

  Avenājs

  Labais Ivo

  09.07.2015 09:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas