Ekskluzīvi foto: Raimonds Vējonis bērnībā un vidusskolā

4 komentāri

Kas ir jaunievēlētais Raimonds Vējonis? Uz šo jautājumu atbildēt var vien retais Latvijas iedzīvotājs. Portāls Skaties.lv piedāvā tev, lasītāj, aplūkot ekskluzīvu fotogaleriju no Raimonda Vējoņa bērnības gadiem un skolas gaitām!

Raimonds Vējonis ir viens no vispieredzējušākajiem Latvijas politiķiem, taču vienlaikus ilgus gadus neatpazītākais un nemanāmākais ministrs. Šobrīd Latvijā viņu pazīst visi, jo jau 8. jūlijā R. Vējonis stājas Latvijas Valsts prezidenta amatā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunievēlētais Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis skolas laikos bijis teju paraugbērns – viņš bijis ļoti kārtīgs, Raimondam no mazotnes padevās visi priekšmeti, tāpat viņš aizrāvās ar vieglatlētiku, kā arī spēlēja ģitāru, bet nedarbus nedarīja, tā par tagadējo Valsts prezidentu Raimondu Vējoni stāsta viņa skolotāja Daila Semberga. Viņa TV3 Ziņām pauda, ka Raimonds jau skola laikā aizrāvās ar bioloģiju un pēc paša iniciatīvas pētīja aizsargājamos augus. 

Skaties foto!

Iepazīsti mūsu jauno prezidentu, skatoties dokumentālo stāstu Kas ir Vējonis? 11. jūlijā plkst. 19.30 uzreiz pēc TV3 Ziņām!

4 komentāri

TOP komentāri

 • :)
  +2

  :)

  Smuks puisis :)

  03.07.2015 16:27

 • jā
  +1

  kas cits varēja būt 84.gadā?

  03.07.2015 15:11

 • gugu
  0

  gugu

  Normāls vīrietis! Tikai tas drausmīgais akcents ...

  06.07.2015 15:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas