Ekskluzīvi foto: Raimonds Vējonis bērnībā un vidusskolā

4 komentāri
Ekskluzīvi foto: Raimonds Vējonis bērnībā un vidusskolā
Arhīvu foto

Tev noteikti jāizlasa

Kas ir jaunievēlētais Raimonds Vējonis? Uz šo jautājumu atbildēt var vien retais Latvijas iedzīvotājs. Portāls Skaties.lv piedāvā tev, lasītāj, aplūkot ekskluzīvu fotogaleriju no Raimonda Vējoņa bērnības gadiem un skolas gaitām!

Raimonds Vējonis ir viens no vispieredzējušākajiem Latvijas politiķiem, taču vienlaikus ilgus gadus neatpazītākais un nemanāmākais ministrs. Šobrīd Latvijā viņu pazīst visi, jo jau 8. jūlijā R. Vējonis stājas Latvijas Valsts prezidenta amatā.

Jaunievēlētais Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis skolas laikos bijis teju paraugbērns – viņš bijis ļoti kārtīgs, Raimondam no mazotnes padevās visi priekšmeti, tāpat viņš aizrāvās ar vieglatlētiku, kā arī spēlēja ģitāru, bet nedarbus nedarīja, tā par tagadējo Valsts prezidentu Raimondu Vējoni stāsta viņa skolotāja Daila Semberga. Viņa TV3 Ziņām pauda, ka Raimonds jau skola laikā aizrāvās ar bioloģiju un pēc paša iniciatīvas pētīja aizsargājamos augus. 

Skaties foto!

Iepazīsti mūsu jauno prezidentu, skatoties dokumentālo stāstu Kas ir Vējonis? 11. jūlijā plkst. 19.30 uzreiz pēc TV3 Ziņām!

4 komentāri

TOP komentāri

 • :)
  +2

  :)

  Smuks puisis :)

  03.07.2015 16:27

 • jā
  +1

  kas cits varēja būt 84.gadā?

  03.07.2015 15:11

 • gugu
  0

  gugu

  Normāls vīrietis! Tikai tas drausmīgais akcents ...

  06.07.2015 15:42

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas