Eiropas Parlamenta vadītājs Šulcs tiekas ar Latvijas amatpersonām

0 komentāri

Viena no augstākajām Eiropas Savienības (ES) amatpersonām šodien ieradusies Rīgā – Latviju apmeklē Eiropas Parlamenta priekšsēdētājs Martins Šulcs.

Vizītes laikā viņš ar Latvijas amatpersonām pārrunā jau pēc nepilna mēneša gaidāmo mūsu valsts prezidentūru Eiropas Savienības Padomē. M. Šulcs izteicies, ka tas būs īpašs laiks, jo atsāksies ES likumu pieņemšanas process. Turklāt ģeopolitiskā situācija joprojām ir sarežģīta, un Latvijai prezidentūras laikā būs jāpieliek pūles, lai to uzlabotu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Plānots, ka M. Šulcs Latvijā tiksies ar Valsts prezidentu Andri Bērziņu, premjerministri Laimdotu Straujumu, kā arī Saeimas priekšsēdētāju Ināru Mūrnieci.

Viņa vizītes laikā Rīgā iespējami īslaicīgi satiksmes ierobežojumi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas