Dombrovskis: Indikācijas uzreiz pēc noklausīšanās bija pozitīvas

0 komentāri

Noklausīšanās laikā bija skaidri redzams, ka šis amats (eiro un sociālā dialoga komisārs un viceprezidents) ir ideoloģiskā domstarpību krustpunktā starp labēji centriskām un kreisajām grupām, kuru viedokļi par makroekonomikas pārraudzību atšķiras. Taču kopumā indikācijas uzreiz pēc noklausīšanās bija pozitīvas, tā sacīja Valdis Dombrovskis LNT raidījumā ”900 sekundes”, komentējot savu ”darba interviju” Briselē.

V. Dombrovskis atzina, ka tieši ideoloģijas atšķirības starp šiem politiskajiem spēkiem būs lielākais izaicinājums turpmākajā darbā.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja, ka Eiropas Parlamenta (EP) komitejas apstiprinājušas vēstuli, kurā skaidrota komisāra kandidāta atbilstība amatam, tādējādi atbalstot pašreizējo EP deputātu Valdi Dombrovski (V/ETP) Eiropas Komisijas (EK) viceprezidenta amatam eiro un sociālā dialoga jautājumos. 73 balsis bijušas par, 25 balsojuši pret, bet četri atturējušies.

Trīs stundu ilgajā uzklausīšanas procedūrā V. Dombrovskim vairākkārt nācās atbildēt uz uzstājīgiem sociāldemokrātu grupas deputātu jautājumiem par Latvijas valdības paveikto krīzes radīto seku mazināšanai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas