Dombrovska izredzes ieņemt Eiropadomes prezidenta krēslu neesot lielas

0 komentāri

Latvijas bijušā Ministru prezidenta Valda Dombrovska izredzes ieņemt Eiropadomes prezidenta amatu nav visai lielas, atzina pašreizējā Latvijas premjerministre Laimdota Straujuma.

Viņa norādīja, ka Eiropadomes prezidenta amatam pašlaik ir izvirzīti vairāki kandidāti. Tas, ka Latvijas pārstāvis ir viens no tiem un par viņa kandidatūru tiek nopietni diskutēts, ir liels gods, pauda L. Straujuma.

Kā alternatīva Eiropadomes prezidenta amatam varētu būt ”labs komisāra amats”, stāstīja Ministru prezidente. V. Dombrovskis varētu ieņemt kādu no ekonomikas un finanšu bloka amatiem, piemēram, reģionālā komisāra, konkurences komisāra vai transporta komisāra amatu. Lēmumu par to, kurš portfelis nonāks V. Dombrovska rokās, pieņems jaunievēlētais Eiropas Komisijas vadītājs Žans Klods Junkers.

Portāls ”Skaties.lv” jau vēstīja – pirms pāris mēnešiem, kad Ž. K. Junkers bija vizītē Latvijā, viņš solīja, ka gadījumā, ja kļūs par Eiropas Komisijas prezidentu, Valdim Dombrovskim garantēts ”nopietns eirokomisāra portfelis”, jomā, kuru viņš pārvalda vislabāk – finanses un ekonomiku.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas