Diskusijas nerimst – vai Valsts prezidentam jāpaplašina pilnvaras?

0 komentāri

To, ko prezidents drīkst, nedrīkst un kas ir tā pienākums, jau šobrīd kodolīgi formulē 20 Satversmes panti, bet pirms pusotra gada Saeimas priekšvēlēšanu karstumā bija partijas, kas vēlētāju balsis vāca, solot paplašināt prezidenta pilnvaras. Tieši tik ilgi arī turpinās diskusija par pamatlikuma grozīšanu.

Otrdien, 12. aprīlī, deputāti, ekspremjeri un eksperti pievērsās Satversmes 45. un 46. pantam, proti, – Valsts prezidenta tiesībām apžēlot noziedzniekus un sasaukt ārkārtas valdības sēdes. No bijušajām pirmajām personām ieradies gan bija vienīgi Valdis Zatlers, kurš tad arī dalījās savās pārdomās par šiem pantiem un atklāja, ka reiz apžēlojis personu, kas slepkavību pastrādājis afekta stāvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Skaties video, kādas izvērtās diskusijas un kas tika nolemts!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas