Deputāts Eigims, bijušais Daugavpils mērs par savu palīdzi izvēlējies tuvu radinieci

0 komentāri

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) pārstāvis Rihards Eigims stāsies Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas priekšā, jo viņš par savu palīdzi izvēlējies savas laulātās meitu, ziņo 900 sekundes.

Komisija vērtēs viņa rīcību. Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) šajā R. Eigima solī saskatījis interešu konfliktu un Saeimas deputātu ētikas kodeksa pārkāpumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

R. Eigims gan pats neuzskata, ka būtu ko pārkāpis.

Jāatgādina, ka komisija šogad vērtējusi jau vairāku deputātu rīcību. Tostarp bija Veiko Spolītis saistībā ar braukšanu dzērumā, Artuss Kaimiņš pēc konfliktēšanas Vecrīgā, kā arī Ojārs Kalniņš izteikumu dēļ par tikšanos ar Tibetas trimdas valdības pārstāvi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas