Deputāti sūdzas, ka viņus neielūdz uz starptautiskām konferencēm

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā vairāki deputāti pauda sašutumu, ka neesot ielūgti piedalīties augsta līmeņa starptautiskā konferencē un pat nav zinājuši, ka pasākums notiek, lai gan to rīkoja Saeima.

Šo sūdzību dēļ Saeima mainījusi kārtību, kā deputāti tiek informēti par pasākumiem, ko rīko parlaments. Informāciju turpmāk viņi saņems biežāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sūdzības bijušas par pagājušajā nedēļā Saeimas rīkoto, prezidentūras ietvaros notiekošo drošībai un ārpolitikai veltītu starptautisku konferenci. Virkne deputātu par to bija uzzinājuši pavisam nejauši, jo laikus neesot bijuši ne informēti, ne saņēmuši ielūgumu ierasties. Neielūgto viesu vidū bija arī Saeimas Nacionālās drošības komisijas vadītāja Solvita Āboltiņa.

Problēmu šodien apsprieda Saeimas vadība un nolēma, ka turpmāk pirms katra pasākuma, ko rīko parlaments, deputātiem ir jānosūta divi atgādinājumi.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas