Darbu sāk Veselības ministrijas premjeres rosinātā darba grupa

0 komentāri

Pirmdien uz pirmo sēdi sanāks premjerministres Laimdotas Straujumas rosinātā darba grupa, kuras mērķis būs izstrādāt priekšlikumus veselības nozares attīstīšanai.

Šajā darba grupā strādās arī divi agrākie kandidāti ministra amatam, kuri no šādas politiskas nākotnes atteicās – Rīgas Stradiņa universitātes attīstības prorektors Toms Baumanis un Veselības ekonomikas asociācijas vadītāja Daiga Behmane.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laimdota Straujuma iepriekš atzina, ka būs pateicīga, ja prezidents piedāvās kandidatūru vakantajam veselības ministra amatam. Viņa arī neizslēdza, ka līdz vēlēšanām varētu parādīties arī kāds kandidāts, kurš būtu ar mieru kļūt par ministru atlikušajos divos mēnešos, kā arī varētu būt potenciālais ministra amata kandidāts pēc Saeimas vēlēšanām.

Portāls ”Skaties.lv” jau ziņoja, ka veselības ministrs tā arī nav atrasts, lai arī Valsts prezidents Andris Bērziņš par to izteicies samēra skarbi un sacījis, ka pats ir gatavs nākt klajā ar kandidātiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas