Dālderis atbrīvots no amata! Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas ziņojumu tomēr izdosies pieņemt

0 komentāri

Zolitūdes izmeklēšanas komisijas galaziņojumu, kurā arī nosauktas par traģēdiju politiski un morāli atbildīgās amatpersonas, tomēr izdosies pieņemt.

Iepriekš neplānotā sēdē deputāti šodien nomainīja izmeklēšanas komisijas sekretāru Intu Dālderi, kurš – neievērojot savus tiešos pienākumus, atsacījās parakstīt komisijas pieņemto galaziņojumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dālderis iebilda tam, ka ziņojumā minētas konkrētas amatpersonas. Dāldera vietā komisijas sekretāra amatā iecelts deputāts Kārlis Krēsliņš, kurš LNT Ziņām apliecināja, ka ziņojumu parakstīs, un līdz ar to tas varēs stāties spēkā.

Vienlaikus komisijas priekšsēdētājs Ringolds Balodis par atteikšanos parakstīt ziņojumu vērsies Saeimas Ētikas komisijā pret Dālderi.

Balodis uzskata, ka Dālderis ir ar nodomu ļaunprātīgi izmantojis savu komisijas sekretāra amatu. Balodis arī norāda, ka pienākumu nepildīšanā vainotais Dālderis par darbu Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanas komisijā ir saņēmis algu 2,7 tūkstošu eiro apmērā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas