CVK nogriež ceļu parakstu vākšanai par amatpersonu materiālo atbildību

4 komentāri

Centrālā vēlēšanu komisija nogriezusi ceļu sabiedrības pārstāvju rosinātajam likumprojektam, kas rosināja ieviest kārtību, ka valsts amatpersonas par saviem lēmumiem uzņemas materiālo atbildību.

Šādu likumprojektu bija sagatavojusi biedrība Atvērtās pārvaldības partnerība Latvijā. Likumdošanas iniciatīva sastāvēja no viena vienīga panta, kurš paredzēja, ka Saeimas deputātiem, ministriem un citiem augstiem ierēdņiem būtu jāmaksā no savas kabatas, ja viņu pieņemtie lēmumi izrādītos kļūdaini un nodarītu Latvijai zaudējumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Biedrība vēlējās, lai Centrālā vēlēšanu komisija sāk vākt iedzīvotāju parakstus šāda likumprojekta iesniegšanai Saeimā, taču komisija šodien nolēma to nedarīt, jo piedāvātā iniciatīva esot nepilnīga.

Sarunā ar TV3 ziņām biedrības pārstāvji atzina, ka, visticamāk, apstrīdēs šo CVK lēmumu un turpinās strādāt, lai likumprojekts tiktu virzīts parakstu vākšanai.

4 komentāri

TOP komentāri

 • Cilvēks
  +3

  Cilvēks

  Jā, jau pašā saknē apcirta, jo tapa skaidrs, cik cilvēku parakstītos par...

  03.04.2015 12:59

 • liepa
  +3

  liepa

  Nevis materiālo,bet kriminālatbildību...tad jau būs arī materiālā atbildība.

  03.04.2015 10:35

 • ta
  +2

  ta

  Tāpēc jau valdības banda to Cimdaru tur.

  03.04.2015 10:42

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas